İnsan Kaynakları

Levent Kalıp (LEV-KA), rekabet gücünü arttırmak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla sektördeki lider konumunu sürdürebilmek için, sahip olduğu insan kaynağını sürekli gelişimi ve motivasyonun sürekliliğini sağlayarak geliştirebileceği felsefesini benimsemiştir.

Eğitim, bu nedenle kesilmeyen bir süreçtir. Müşteri memnuniyetinin ancak çalışan memnuniyetinin sağlanması ile mümkün olacağının bilinciyle öncelikle insana yatırım yapıyor, kurumsal değerlerimizi ve insan kaynağımızı sürekli (yaşam boyu) eğitim ve öğretim felsefesiyle gelişimini sağlamaya çalışıyoruz.

Bu doğrultuda Levent Kalıp (LEV-KA), İnsan Kaynakları gelişim süreçlerimizi, iş önceliklerimizin ve hedeflerimizin odağında tutar.

 

Aranan Özellikler

 • Çalışanlarımızda Aradığımız Özellikler

  • İş Sağlığı ve Güvenliği ilke ve sorumlulukları dahilinde iş süreçlerini şekillendiren
  • Sürekli iyileşme ve gelişim için çalışanlarına nitelikli ve etkisi ölçülebilir eğitim ve gelişim fırsatları sunan
  • İç yeteneklerine odaklanarak çalışanlarının sırasıyla; potansiyellerini fark etmesi, geliştirmesi ve kullanabilmesi için eğitim ve gelişim ortamı yaratan
  • Ekip çalışmasını, takım ruhu bilinci ile destekleyen
  • Öğrenmeye açık olma anlayışı ile şirket kültürüne yeni gelişmelerin katkı sağlayabilmesi için gayret gösteren
  • Çalışanın iş-özel yaşam dengesini destekleyen
 • 1

Bireysel, toplumsal ve çevresel sorunlara karşı sorumluluk bilinci yüksek bireyler ile toplumun refahına hizmet etmeyi amaçlayan,bir yaklaşım içinde olmayı ve uygulamalarımızı sürekli bu amaçlar doğrultusunda iyileştirmeyi hedeflemekteyiz.
 
 
 
 
İŞ BAŞVURU FORMU
  

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Biz alanımızda en iyisi olma yolunda ilerliyoruz.

Kendi hizmet alanımızda, üretimi en iyi bilen, imalat terminolojisine hakim bir şirketiz.

Çalışanlarımız bizim için iş ortağımızdır.

Hedeflerimizde başarıya ulaşmamız için sürekli bizimle olan personelimiz ile çalışıyoruz.

Eğitime ve farklı düşünceye önem veriyoruz.

İstekli, akıllı ve özgün fikirlere sahip kişiler Levent Kalıp'da bir fark yaratabilirler. Çünkü biz onlara bu fırsatı veriyoruz.

CV Gönderimi

Kendinizin hazırladığı detaylı bir CV nizi info@leventkalip.com mail adresine göndererekte iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sizi daha yakından tanıyabilmemiz için CV nizi sektörümüze uygun ve detaylı hazırlarsanız sizin hakkında daha sağlıklı bir ön bilgiye sahip olabiliriz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.